web analytics
3509_406977299379735_573845636_n

Event Report
EMMA gives you a front row ticket to her life
08.12.12 • ZALANDO & INITIALS L.A.


Zalando is geland in België en dat zullen we geweten hebben. Als Europa’s grootste online retailer op het vlak van schoenen en fashion online omvat het assortiment voor vrouwen, mannen en kinderen zowel bekende trendmerken (Vila, Object,..) als felbegeerde designerlabels (Fendi, Halston Heritage,..)

Sinds maart 2012 brengt de keten ook een eigen collectie uit; The Zalando Collection.
Ontworpen door Clarissa Labin herbergt het modelabel  inmiddels een collectie van meer dan 800 items waarbij de  prijzen variëren van 20€  voor een t-shirt tot 180€  voor een leren jas.
Enkele van mijn persoonlijke favoriete looks uit de komende zomercollectie;

Na dit event zijn we nog even gepasseerd langs Café Storm voor de lancering van het nieuwe logo van het Antwerpse productiehuis Initials L.A. ja dit is een reden om te vieren.
Een leuk feestje met verdacht veel Gents volk zoals topmodel -slash- published author César Casier die recent een kookboek op de markt bracht (cadeautip!!)






23 december 2012

Reacties

  1. B. zegt:

    Oh ik wist niet dat ze ook hun eigen collectie hebben. Ga het zeker eens bekijken

    http://www.tripsandtreasures.net