PERSONAL* MyOutfit.. Sunday family brunch
I
can’t seem to find the right button on my digital camera for putting all the colors right or at least tone down the intensity of the flash (cfr. first pic, shoes look white, but are in fact bright yellow)
All I want is.. a) true colors b) great details c) blurred background
Mr. Canon, can you help me out?
Leather jacket: Zara
Shiny sweater: Maje
Jeans: Seven
Purse: vintage Gucci
Bracelet: Gucci
Flats: H&M
Shiny sweater: Maje
Jeans: Seven
Purse: vintage Gucci
Bracelet: Gucci
Flats: H&M
5 april 2009





















Hi Emma!
)
"Heb je je self-made ripped jeans al? Daar zou ik graag wat foto'tjes van zien! (inspiratie…
Thx!
great outfit. simple but not so simple.
you look really good
"Emma, zo mooi !
"en in onze straat
xxx
Celine
@Anonymous;
ben er nog niet aan begonnen.. Er is geen 'oude broek' waar ik op kan try-outen en voor er een nieuwe vr te kopen.. pff.
anderzijds had ik gedacht om deze seven broek (cfr. foto) nog wat meer te trashen omdat hij toch al de versleten look heeft.
Wat uiteindelijk mijn keuze zal worden, zal te lezen zijn op MFB!
@Lau-ra;
Thanks!
@Celine;
"Haha! Inderdaad!
vooral die eerste foto: wauw!
"het lijkt net alsof je uit een andere foto bent geknipt en voor de achtergrond bent geplakt, haha! hele mooie outfit, vooral je jasje vind ik gorgeous met die andere mouwen erzo onderuit!
dat ligt aan de instellingen van je whitebalance, de knopjes in het menu met het lampje, wolkje, etc… 't Is natuurlijk ook te zien welke canon je hebt? Met die point&shoot komen die problemen wel vaker voor. Met een SLR heb je al direct beter resultaat. tweede foto is wel heel geslaagd, mooie kleuren en ook een mooie outfit!
"groethes
@ Kara
Bedankt voor de tips. Ik ga me er morgen eens mee bezighouden!
"groetjes,
Emma