OnMyWishlist: Chanel J12


Mooi, klassevol en glamoureus zonder allesoverheersend te zijn.
Het perfecte uurwerk.

EMMA says YES: Wide legs *TREND ALERT*


Skinny jeans zal altijd één van mijn favouriete kledingstukken blijven, toch is het een verademing om afentoe een wat losser exemplaar te dragen. Zeker nu de wijde pijpen volop in de mode en talrijk aanwezig zijn in de winkels, is er keuze genoeg.
De algemene regel luidt: wijd onderstuk -> aansluitend bovenstuk en vice versa.
Wide legs kun je bijgevolg best combineren met een topje of t-shirt dat mooi aansluit en niet te groot valt. Waar een katoenen versie van de broek door alle vrouwen gedragen kan worden, is dit niet geval bij een jeansstof. Denim staat bekend om zijn verbredend effect en zal te 'baggy' overkomen bij een grote maat. Vrouwen met een maatje meer laten dus de jeansvariant best liggen.
Verder is de wijdte van de pijpen recht evenredig met je lengte, wat zoveel betekent als: hoe groter je bent, hoe breder de pijp mag zijn.
Een paar (hoge) hakken (verstopt onder de wijde pijpen) maken de outfit af.

MyFavouriteOutfits


Het mag dan nog niet erg warm zijn, bij het zien van de nieuwe zomercollecties in de winkels begint het toch te kriebelen.
Aaaah... hoe zalig zal het zijn om weer gewoon een jeans & topje te dragen zonder jezelf te moeten verstoppen onder een grote wintermantel. Hier alvast een voorproefje van mijn favouriete
(en toekomstige) lente/zomer-outfits.

EMMA says YES: Shiny leggings *TREND ALERT*


De legging is terug in zijn extreme vorm!
Niet alleen wordt het nu gedragen met niets over, de legging blinkt ook als nooit tevoren. Toch blijft dit een uiterst moeilijk kledingstuk: leuk en trendy als hij juist gedragen wordt (en door de juiste persoon), een echte fashion faux-pas indien niet.

MyPersonalShopper EMMA: the car


Yay! De autosticker is eindelijk geplakt!
Volgende keer:
MyPersonalShopper EMMA: the plane (just kidding)

No time is no excuse


Ik heb al een week niets meer gepost. Waarom?
A) te lui -> No
B) niets te vertellen -> Hell No!
C) geen tijd -> Yep...

Meestal is het niet meer dan een simpele uitvlucht, toch is dit het enigste excuus dat ik geven kan. I'm on a rollercoaster and it's going fast!
Naast de gebruikelijke bezigheden zoals shoppings, intakes & coachings ben ik verder ook in de weer met het schrijven van nieuwsbrieven en artikels, plan ik binnenkort een grote update van de website, doe ik tussendoor modellenwerk en zal ik ook met een nieuw project deelnemen aan de Comeva startersaward. Daarenboven komt het 'pietje precies' in mij naar boven als het mijn bedrijfje betreft. Noem me gerust de Gordon Ramsey van de personal shoppers, maar ik wil dat alles 100% in orde is en dat vergt tijd.
Het is misschien wat laat voor goede voornemens, maar toch ga ik me er aan wagen:
* Mijn blog zal minstens om de 2 dagen worden upgedate*
*Hand on my heart*
*Emma*

EMMA loves: Hervé Léger bandage dress


In '89 liet Hervé Léger ons kennismaken met de fameuze
'bandage dress'. Deze jurk, vervaardigd uit stroken lycra en elastine, benadrukt perfect de vrouwelijke vormen (en helaas ook alle minder positieve aspecten van je lichaam). De ontwerper kreeg zelfs de bijnaam: "King of the cling" na het uitbrengen van zijn eerste collectie.
Het spreekt voor zich dat slechts weinigen deze "skinny jeans" onder de jurken kunnen dragen. Een goede dosis dapperheid en een geschikt lichaam (desnoods figuurcorrigerend ondergoed) vormen de ingrediënten die deze outfit tot een succes kunnen maken.
Online te koop bij www.net-a-porter.com

MyPersonalFavorite: Badgley Mischka



De ontwerpers van dit label ontmoetten elkaar op Parsons School en deelden dezelfde visie. In '88 startten Mark Badgley & James Mischka dan ook hun eigen label op. Badgley & Mischka staat bekend als "Red carpet-destined evening wear" en valt erg in de smaak bij zowel buyers, editors als celebs. Online te verkrijgen bij www.saksfifthavenue.com & Bergdof Goodman

Update Persartikels


Pas-Uit magazine heeft de publicatie van mijn artikel uitgesteld naar volgende maand.
Grrrrrrr... Hate it when things don't go like it's planned.
But hey, who cares...want ELLE heeft me gecontacteerd!
Er verschijnt een 'MyPersonalShopper EMMA' artikel in de volgende editie van het magazine. Verder wordt dinsdagavond (12/02) de AVS reportage uitgezonden tijdens het programma 'Kiosk'. Allen zappen naar deze regionale zender is de boodschap!

Couldn't think of a matching picture to put with this message, so i decided to show you an image of me and my dog:
true pet's love!


*Shop in The Name of Love*


Speciaal voor Valentijn zijn de MyPersonalShopper Cadeaubonnen in een romantisch kleedje gestoken.
Mannen, verras je geliefde met dit mooi geschenk!
Vrouwen, zet deze bon op jullie wishlist! Hin Hint!

EMMA & VICE magazine


VICE, het controversiële, gezagsondermijnende en altijd grappige magazine heeft er een VICE Ambassador bij! Moi! Het schrijven zelf doe ik niet, maar ik breng wel ideëen aan voor nieuwe artikels of fotoreportages, geef mijn ongezouten mening over trends en merk jonge talentvolle ontwerpers op, enz...

Are you / Have you:


*spotted a new fashion trend -> Mail me!
*an unknown, but very talented fashion designer -> Mail me!
*something to say to me (fashionwise) -> Mail me!

The bag lady

Mijn laatste aankoop: a wonderful PUCCI bag!
Zal prachtig zijn, gecombineerd met een simpele witte outfit.

Still on my wishlist:

* Classic CHANEL flap bag in white
* BALENCIAGA Motorcycle bag in every color!
* YSL Downtown bag in shiny ivory

EMMA says YES: Electric Blue *TREND ALERT*


Electric Blue is the new black!
Deze -bijna- lichtgevende kleur kan zowel gedragen worden door donkere types als door personen met een bleke huidskleur.
Vanwege zijn felheid combineer je het best met wit, zwart, grijs of een andere neutraal kleur. Is een volledige outfit in deze tint te overweldigend voor jou, probeer dan eens een paar schoenen, riem of sjaal in dit helder blauw.
Eén ding staat vast, Electric Blue geeft je een krachtige look en fleurt een ensemble 100% op.

MyOutfit: AVS reportage


Uiteindelijke outfit:

*shoes: AF Vandevorst*
*jeans: 7 for all mankind*
*top: Zara*
*leather jacket: Zara*
*bag: Chanel*

Ken je dat gevoel als je ergens heen moet en de lat voor jezelf heel hoog legt op outfit-vlak? Zo hoog zelfs dat er constant potentiële ensembles in je hoofd rondfladderen.
This is currently my state of mind.
Nu maandag wordt de AVS reportage over het EMMA-concept ingeblikt en mijn creatieve kant draait op volle toeren. Zoveel kleren, zoveel mogelijkheden, slechts 1 uiteindelijke winnaar.

De outfit moet:

*een goed beeld weergeven van wie ik ben en waar ik voor sta.
*mijn goede kanten in de verf zetten.
*gemakkelijk zijn om te dragen (geen té hoge hakken aangezien ik de gentse kasseistenen moet trotseren)
*geschikt zijn voor de weersomstandigheden (verdomd Belgisch regenweer!)
*mijn "kunnen" tonen inzake styling

My House










Een mooie omgeving inspireert, zoveel is zeker.
Met veel trots kan ik dan ook enkele beelden tonen van het kader waar ik dagelijks in vertoef.

De lounge van Eames,

De bekende "Arco" booglamp,
"Le témoin" van ManRay,
Colombo's fantastische "Elda" zetel,
Paravan ontworpen door Jackson Pollock,
Magistretti's "Atollo" lamp,
De "Cyclone" eettafel van Noguchi,
...

Stuk voor stuk designklassiekers, over de jaren heen bij elkaar verzameld door mijn vriend.
Petje af voor zoveel tijdloze schoonheid.

Related Posts with Thumbnails
Related Posts with Thumbnails